Pealtvaatajale

VIRU RALLI ARVUDES

VÕISTLUSTRASSI
KOGUPIKKUS

LISAKATSETE
KOGUPIKKUS

REGISTREERUNUT

Viru Ralli 2018
registreerunute nimekiri


Viru Ralli 2019

Tere tulemast taas Virumaale rallile – Viru Rallile 2019!

Virumaa autorallide traditsioon algas 1977. aastal kui siin korraldati esmakordselt sportralli „Estonia 77“. Võistluskeskus asus Vinni Spordihoones (tänane Vinni Spordikompleks) ja selle ühe võistlusega selgusid ka Eesti meistrid. Ka NSV Liidu esimesed talvised meistrivõistlused naelrehvidega toimusid 1989. aastal samuti Vinnis. Isegi tänasesse korraldustoimkonda kuulub veel inimesi, kes olid korraldamas või osalemas 1977. aasta rallil, seega on Viru Ralli korraldajatel kogemusi juba üle 40 aasta.

Siinsed huvitavad, kuid ka sõitjatele ja autodele väga nõudlikud metsateed on teada-tuntud üle Eesti. Sel korral on Viru Rallil pakkuda Teile nii mõndagi uut kui ka klassikalist vana. Ralli esimene võistluskeskus (Rally HQ1) asub Vinni Spordikompleksis 14. – 15.06, kus toimub dokumentide kontroll ja väljastakse rajadokumendid. Alates 14.06 kella 8-st kuni 15.06 asub võistluskeskus (Rally HQ2) OG Elektra tööstuspargis Tobia külas.

Ralli hoolduspark, nagu viimasel viiel Viru Rallil, asub samuti OG Elektra tööstuspargis Tobia külas.  Ka sel aastal on meie ralli keskmeks Kehala Ring, mida läbib kaks kiiruskatset Vinni kiiruskatse osana. Kõige viimase kiiruskatsena toimub publikukatsena paarisrada, kus kaks ekipaaži lähevad korraga rajale. Samuti autasustame absoluudi esimest 6te ekipaaži kohe peale viimast kiiruskatset Kehalas.

Korraldajate poolt aga soovime Teile toredat ja võistluslikku rallinädalavahetust!


Madis Halling
Viru Ralli 2019 direktor


Warning: array_rand(): Array is empty in /data01/virt72761/domeenid/www.virurally.ee/htdocs/wp-content/plugins/wd-facebook-feed/framework/WDFacebookFeed.php on line 600
["error","An access token is required to request this resource."]
10 months ago
Eesti autoralli

📺Sa ei näinud eile saadet? Tšeki siia 👇

10 months ago

Rallipassid on müügil kiiruskatsete stardis SS1, Kehalas jne. Rallipass maksab 10€ ja tagab sissepääsu kôigile kiiruskatsetele.

10 months ago

Rallile, rallile👍

10 months ago

Tänasest Autolehest leiate publikukava. Samuti ilmub reedese Kuulutaja vahel publikukava!!

10 months ago

Kehala is ready to Viru Rally

10 months ago

NB! Viru Ralli meeskond otsib abi tööjõudu 15-16.06 kuupäevadeks! Kui sa oled vähemalt 18 aastane ja tahad lisaraha teenida, siis võta meiega ühendust!

11 months ago
Fännitooted – Viru Ralli 2018

Müügile on tulnud VIRU RALLI T-SÄRGID!! Kuulutuse jagajate vahel loosime välja kaks T-SÄRKI 07.06.2018I!!

11 months ago

Loosiõnn on naeratanud : Raigo Vilbiks Kati Roosi ! Palju õnne !! Piletite kätte saamiseks võtke meiega ühendust viruralli18@gmail.com. Järgmised kaks võitjat loosime kuulutuse jagajate vahel ... See more

11 months ago

Head rallisõbrad käes on meie teise auhinnamängu aeg, kus loosime igal nädalal kuni rallini välja 2 rallipassi! Jaga seda kuulutust ja osaledki mängus.

11 months ago

Meie esimese auhinnamängu võitja on Katrin Laks! Palju õnne!! Auhinna kättesaamiseks võtke ühendust epood24.eu-ga nende FB lehe kaudu. Kohtume Viru Rallil!

« 1 of 2 »