Pealtvaatajale

VIRU RALLI ARVUDES

VÕISTLUSTRASSI
KOGUPIKKUS

LISAKATSETE
KOGUPIKKUS

REGISTREERUNUT

Viru Ralli 2018
registreerunute nimekiri


Viru Ralli 2019

Tere tulemast taas Virumaale rallile – Viru Rallile 2019!

Virumaa autorallide traditsioon algas 1977. aastal kui siin korraldati esmakordselt sportralli „Estonia 77“. Võistluskeskus asus Vinni Spordihoones (tänane Vinni Spordikompleks) ja selle ühe võistlusega selgusid ka Eesti meistrid. Ka NSV Liidu esimesed talvised meistrivõistlused naelrehvidega toimusid 1989. aastal samuti Vinnis. Isegi tänasesse korraldustoimkonda kuulub veel inimesi, kes olid korraldamas või osalemas 1977. aasta rallil, seega on Viru Ralli korraldajatel kogemusi juba üle 40 aasta.

Siinsed huvitavad, kuid ka sõitjatele ja autodele väga nõudlikud metsateed on teada-tuntud üle Eesti. Sel korral on Viru Rallil pakkuda Teile nii mõndagi uut kui ka klassikalist vana. Ralli esimene võistluskeskus (Rally HQ1) asub Vinni Spordikompleksis 14. – 15.06, kus toimub dokumentide kontroll ja väljastakse rajadokumendid. Alates 14.06 kella 8-st kuni 15.06 asub võistluskeskus (Rally HQ2) OG Elektra tööstuspargis Tobia külas.

Ralli hoolduspark, nagu viimasel viiel Viru Rallil, asub samuti OG Elektra tööstuspargis Tobia külas.  Ka sel aastal on meie ralli keskmeks Kehala Ring, mida läbib kaks kiiruskatset Vinni kiiruskatse osana. Kõige viimase kiiruskatsena toimub publikukatsena paarisrada, kus kaks ekipaaži lähevad korraga rajale. Samuti autasustame absoluudi esimest 6te ekipaaži kohe peale viimast kiiruskatset Kehalas.

Korraldajate poolt aga soovime Teile toredat ja võistluslikku rallinädalavahetust!


Madis Halling
Viru Ralli 2019 direktor

11 months ago

1 year ago

Head sõbrad alanud on esimene publikumäng!
Loosime välja Armani Acqua di Gio Man parfüümi kinkekomplekti:

https://www.epood24.eu/est/armani-acqua-di-gio-man-gift-set

Auhinna paneb välja ... See more

1 year ago

Head rallisõbrad, alates tänasest on Teil võimalik näha ehtsat ralliautot meie hea toetaja Põhjakeskuse aatriumis! Peatselt on algamas ka publiku mäng erinevatele auhindadele. Hoia meie FB ... See more

1 year ago
autosport.ee

Ilmunud on võistlejatele mõeldud ralli juhis. Saate allalaadida selle allolevast lingist.

1 year ago
Grossi Toidukaubad

Kohe olemas nüüd ka võtmehoidjad ja mahukad seljakotid!

1 year ago

Taas üle nelja aasta saab toimuma Viru Ralli ja meil on rõõm kutsuda Teid ja Teie meeskonda osalema. Ralli on kahepäevane,
mille ajal on kavas 9 kiiruskatset kogupikkusega 110km.

« 2 of 2 »