Kontakt

Viru Ralli 2018 korraldustiim

Nende inimeste käest saad vastused kõikidele küsimustele, mis Sul tekivad seoses Viru Ralliga.

Üldkontakt

Viru Ralli 2018 üldmeil

Mobiil: +372 53 476 567
E-post: info@virurally.ee

Madis Halling

Võistluse direktor

Mobiil: +372 53 476 567
E-post: madis@virurally.ee

Gabriel Müürsepp

Võistluse juht

Mobiil: +372 50 32 757
E-post: gabriel@virurally.ee

Andres Ots

Rajameister

Mobiil: +372 52 44 073
E-post: andres@virurally.ee

Indrek Lepp

Võistluse ohutusülem

Mobiil: +372 50 41 544
E-post: indrek@virurally.ee

Raul Koov

Tehnilise komisjoni esimees

Mobiil: +372 51 37 561
E-post: raul@virurally.ee

Argo Kongi

Hooldeala ülem

Mobiil: +372 56 68 5386
E-post: argo@virurally.ee

Tõnu Vunn

Võistlejate vahenduskohtunik

Mobiil: +372 55 2 00 95
E-post: tonu@virurally.ee